Prenumeruok naujienlaiškius ir laimėk 458 € vertės „Offline“ poilsį „Vytautas Mineral SPA“!

OFFLINEAkcija baigėsi, sveikiname laimėtoją - Indrą Jusienę! :yahoo:

Prenumeruok www.Makalius.lt ir www.MakaliausLietuva.lt naujienlaiškius ir laimėk! Vienam iš prenumeratorių atiteks 2 nakvynių 458 € vertės „Offline“ poilsis dviem „Vytautas Mineral SPA“! Visas ryšio priemones paliksi registratūros seife ir keliausi ilsėtis pagerintame dviviečiame kambaryje, mėgautis net dviem ypatingais masažais, įvyniojimu, kūno šveitimu, terapija, neribotais apsilankymais baseinuose, pirtyse ir maitinimu tris kartus per dieną!

Prenumeruok naujienlaiškį čia ir nepamiršk paspausti patvirtinimo nuorodos, kurią gausi el. paštu.

Išsamios sąlygos >

Šį ypatingą poilsio paketą vienam ar dviem visada gali užsisakyti ČIA. Jei užsisakysi ir laimėsi, grąžinsime sumokėtus 458 €, todėl, jei susidomėjai, nedvejok.

NEGYVENAMA SALA SU SPA PATOGUMAIS

Ne vienas yra pagalvojęs, kaip naudinga būtų bent kelioms dienoms „pradingti“, atjungti mobilų telefoną, pamiršti kompiuterį ir tiesiog ILSĖTIS. Kaip kokioje negyvenamoje saloje. Bet taip toli keliauti visai nereikia, nes būtent tai tau siūlo „Vytautas Mineral SPA“! Aš irgi šiam iššūkiui pasiryžau, porą dienų viską planavau, visus informavau, kad nebūsiu pasiekiamas (mamai sakiau net tris kartus), mąsčiau, ką veiksiu likęs su savo mintimis, įsidėjau knygų ir, galiausiai, atidaviau visas ryšio priemones į registratūros seifą. Ar gali įsivaizduoti? Aš, kuriam internetas yra darbas ir gyvenimas!

MAITINIMAS, 2 MASAŽAI IR KITOS PROCEDŪROS

O ką veiksi tas dienas, kai būsi technologijas pamiršęs? „Vytautas Mineral SPA“ tavęs laukia antistresinis pečių lanko bei pėdų masažas, o taip pat galėsi pasirinkti: ajurvedinį masažą KERALA arba tailandietišką masažą su aliejais. Be to, mėgausiesi autorine „Vytautas Mineral SPA“ FLOW terapija su ypatingais mineralais, jūrinio kalcio bei magnio įvyniojimu, kūno šveitimu su jūros druska, po SPA procedūros „Relax“ erdvėje atsipalaiduosi su puodeliu žolelių arbatos, o žvalumo suteiks „Vytauto“ sveikatos mankšta baseine, TRX treniruotė, mankšta „Sveika nugara“ arba dienos mankšta (dėl rezervacijų bei grafiko kreiptis į registratūrą).

Beje, esant skubiam bei neatidėliotinam reikalui, tikrai galėsi paskambinti. BET! Už kiekvieną kartą, kai naudosiesi telefonu, bus išbraukiama po vieną procedūrą. Tad, jei jau pasiryši šiam iššūkiui, geriau telefono į rankas neimk. :-)

Į šį poilsio Birštone pasiūlymą įskaičiuoti ir neriboti aplankymai „Vytautas Mineral SPA“ vandens ir pirčių komplekse! Patikėk, baseinai ir pirtys ten yra tiesiog nerealūs. :good: Čia rasi mineralinio vandens baseiną su povandeniniais masažo purkštukais, krintančio vandens kaskadą, dviejų takelių sporto baseiną, sūkurinę vonią su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis, druskų, mineralų, žolelių ir garinę pirtis!

PAGERINTAS DVIVIETIS KAMBARYS

Savo „Offline“ poilsiui „Vytautas Mineral SPA“ Birštone gali rinktis pagerintą dvivietį kambarį. Jis erdvesnis už standartinį, 20 – 24 m2, šiuolaikiško dizaino, su kilimine danga, 1,6 m pločio lova, vonios kambariu su WC ir dušu, higienos priemonėmis, rankšluosčiais, chalatais, šlepetėmis. Čia taip pat yra prancūziškas balkonas.

OHO, ar ne? Prenumeruok www.Makalius.lt ir www.MakaliausLietuva.lt naujienlaiškius ir pasinaudok reta proga laimėti išskirtinį poilsį!

IŠSAMIOS SĄLYGOS

1. Konkurse Laimėk „Offline“ poilsį „Vytautas Mineral SPA“ dalyvauk iki 2019 m. liepos 31 d.

2. Konkurso prizas:

2.1. Prizą sudaro poilsis dviem:

 • 2 nakvynės pagerintame dviviečiame kambaryje dviem;
 • Švediško stalo pusryčiai, pietūs ir vakarienė (2 kartai);
 • Antistresinis pečių lanko bei pėdų masažas (60 min., po 1 masažą asmeniui);
 • Pasirinktinai: ajurvedinis KERALA ar tailandietiškas masažas su aliejais (60 min., po 1 masažą asmeniui);
 • FLOW terapija su ypatingais mineralais (20 min., 1 kartas abiem kartu) ;
 • Jūrinio kalcio bei magnio įvyniojimas (po 1 įvyniojimą asmeniui);
 • Kūno šveitimas su jūros druska (po 1 procedūrą asmeniui);
 • Neriboti apsilankymai baseinų bei pirčių erdvėje;
 • Poilsis SPA Relax erdvėje su puodeliu žolelių arbatos (po SPA paslaugų);
 • „Vytauto“ sveikatos mankšta baseine, TRX treniruotė, mankšta „Sveika nugara“, dienos mankšta (dėl rezervacijų bei grafiko kreiptis į registratūrą);
 • Vėlyvas išvykimas iki 14 val.

2.2. Kelialapis galios iki 2019 m. gruodžio 29 d. Laimėtojas turės iš anksto užsiregistruoti rezervacijos telefonu.
2.3. Laimėtas prizas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas.

3. Dalyviai
3.1. Konkurse dalyvauja visi konkurso laikotarpiu užsiregistravę naujienlaiškių prenumeratoriai.
3.2. Vienas asmuo dalyvauti gali tik vieną kartą.
3.3. Konkurse nedalyvauja „Vytautas Mineral SPA“ (UAB „SPA Birštonas“) ir Makaliaus (UAB „TravelDeals LT“) darbuotojai bei jų šeimos nariai, taip pat asmenys, jaunesni nei 18 metų.

4. Konkurso laimėtojas
4.1. Laimėtojas bus nustatytas atsitiktinės atrankos būdu ir 2019 m. rugpjūčio 7 d. arba anksčiau paskelbtas šiame puslapyje.
4.2. Su prizo laimėtoju bus susisiekta prenumeratoje nurodytu el. paštu.
4.3. Negavus atsakymo iš prizo laimėtojo per 2 kalendorines dienas nuo konkurso laimėtojo paskelbimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir atsitiktinės atrankos būdu renkamas kitas laimėtojas.

5. Kitos sąlygos
5.1. Bendrovė turi teisę viešai skelbti konkurso laimėtojo vardą ir pavardę. Jei laimėtojas su šia sąlyga nesutinka, teisė į prizą atitenka kitam atsitiktinės atrankos būdu nustatytam dalyviui.
5.3. Papildoma informacija apie konkursą teikiama el. paštu labas@makalius.lt.

6. Konkurso organizatorius – Makaliaus Lietuva (UAB „TravelDeals LT“).

Prenumeruok www.Makalius.lt ir www.MakaliausLietuva.lt naujienlaiškius ir laimėk!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt