• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Vytautas Mineral SPA (Birštonas) poilsis šeimai (2+1)
Galioja: iki 2024-09-30
DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas pirmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį)
Negalioja: birželio 23-24, rugpjūčio 14-15
  • 1 nakvynė šeimai (2+1) (iki 15 metų) mini liukso klasės kambaryje
  • pusryčiai (švediškas stalas)
  • haloterapija (druskų kambarys)
  • NERIBOTI apsilankymai vandens ir pirčių komplekse
  • mankštos bei treniruotės
  • neriboti apsilankymai treniruoklių salėje
  • gydytojo / sveikatos priežiūros specialisto konsultacija

SVARBU
Su vaikais iki 12 metų vandens ir pirčių komplekse galima lankytis iki 20.00 val.
Viešbučio gydytojo / asmens sveikatos priežiūros specialisto konsultacija yra būtina. Ji atliekama nuotoliu gydytojui / asmens sveikatos priežiūros specialistui susisiekus rezervacijos metu pateiktu telefono numeriu likus kelioms dienoms iki numatyto atvykimo. Nepavykus konsultacijos inicijuoti nuotoliu, ji atliekama gyvai viešbutyje prieš paslaugų teikimą.
Be šios konsultacijos kelialapio paslaugos nėra suteikiamos.

Kaina 179 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 179 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 319 42139. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 179 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt