• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Vilnius Grand Resort (Ežeraičiai) poilsis šeimai (2+2)
Galioja: iki 2025-05-27
VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
Negalioja: gruodžio 30-31
 • 2 nakvynės šeimai (2+2) (iki 12 metų) dviejuose sujungtuose naujuosiuose Deluxe klasės kambariuose
 • pusryčiai (švediškas stalas)
 • 1 trijų patiekalų vakarienė suaugusiesiems
 • 1 dviejų patiekalų vakarienė vaikams
 • apsilankymai „Vitality Pool” vandens ir pirčių erdvėje su lauko sūkurine vonia suaugusiesiems
 • neriboti apsilankymai „Aqua Pool” vandens ir pirčių erdvėje
 • relaksacija Himalajų druskos kambaryje suaugusiesiems
 • neriboti apsilankymai treniruoklių salėje
 • šaltojo sezono lauko pramogos
 • šiltojo sezono lauko pramogos
 • lankymasis privačiame „Vilnius Grand Resort“ paplūdimyje
 • lankymasis vaikų žaidimų aikštelėje privačiame paplūdimyje
 • apsilankymai vaikų žaidimų kambaryje su aukle

SVARBU
„Aqua pool” bei „Vitality Pool” vandens ir pirčių erdvių darbo laikas: 10.00-22.00 val. „Vitality Pool” antradieniais dėl atliekamų valymo darbų pradeda dirbti nuo 12.00 val.
„Aqua pool” atvykimo dieną galima lankytis nuo 14.30 val., išvykimo dieną iki 11.30 val.
„Vitality Pool” apsilankymas numatytas pirmosiomis poilsio dienomis (išvykimo dieną nesuteikiamas). Šia erdve gali naudotis asmenys nuo 12 metų, relaksacijos kambariais - nuo 6 metų.
Priklausomai nuo užimtumo vakarienė patiekama švediško stalo principu arba trijų patiekalų (vaikui numatyta dviejų patiekalų).
Vaikų žaidimų kambaryje priimami vaikai nuo 3 metų. Iki 4 metų amžiaus jie turi būti prižiūrimi atsakingo suaugusiojo. Darbo laikas pirmadieniais - penktadieniais 14.00-19.00 val. (būtina rezervacija prieš 2 val.), šeštadieniais - sekmadieniais 10.00–19.00 val. Vienu metu kambaryje gali būti daugiausiai 6 vaikai.
Vakarienės laiką reikia suderinti rezervacijos atlikimo metu.
Į vandens ir pirčių erdves svečiai įleidžiami tik su guminėmis šlepetėmis.

Kaina 689 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 689 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 527 39700 . Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 689 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt