• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Tulpės sanatorija (Birštonas) poilsis 2 asmenims
Galioja: iki 2024-06-30
DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas pirmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį)
 • 2 nakvynės 2 asmenims šeimos kambaryje
 • pusryčiai (švediškas stalas)
 • pietūs (švediškas stalas)
 • vakarienės (švediškas stalas)
 • pasirinktas masažas
 • pasirinkta vonia
 • pasirinkta mankšta arba šiaurietiškas ėjimas
 • pasirinkta terapija arba inhaliacija
 • pasirinktina fizioterapija arba parafino vonelė
 • apsilankymai baseino, sūkurinės vonios ir pirčių erdvėje
 • poilsis audiovizualinės relaksacijos kambaryje
 • gydytojo konsultacija

SVARBU
Atvykimas nuo 13.00 val., išvykimas iki 11.00 val.
Sanatorijos paslaugomis savarankiškai naudotis galima tik nuo 18 metų. Jaunesni asmenys priimami tik su tėvais arba turintys oficialiai patvirtintą jų leidimą.
Gydytojo konsultacijos metu paskirtos sveikatinimo procedūros suteikiamos asmenims nuo 16 metų.
Dėl papildomų procedūrų (nenumatytų pasiūlyme), būtina išankstinė registracija telefonu +370 319 65525 arba elektroninio pašto adresu vgydykla@tulpe.lt. Papildomoms gydomosioms procedūroms taikoma 15% nuolaida, kūno ir veido puoselėjimo procedūroms - 10% nuolaida. Dėl didelio užimtumo rekomenduojama papildomas procedūras rezervuoti bent 10 dienų iki atvykimo.

Kaina 312 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 312 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 319 65525, +370 319 65517. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 312 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt