• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Panemunio sodyba (Birštonas) poilsis 4 asmenims
Galioja: iki 2022-04-30
VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
  • 1 nakvynė iki 4 asmenų privačiame namelyje
  • apsilankymas „Vytautas Mineral SPA” vandens ir pirčių komplekse
  • lauko tinklinis
  • kepsninė (be kuro), grotelės / iešmai

SVARBU
Kurą šašlykinei galima atsivežti arba įsigyti sodyboje. Malkų kaina - 5.00 Eur.
„Vytautas Mineral SPA“ vandens ir pirčių kompleksas įsikūręs adresu Karalienės Barboros al. 2, Birštonas. Koordinatės: 54.605101, 24.026736. Apsilankymo laikas nuo 12.00 iki 15.00 val.

Kaina 188 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 188 €
Panaudoti dovanų kuponą
panaudoti
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 601 04848, +370 601 02555. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami.
Iš viso mokėti: 188 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt