• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Palanga Park Hotel (Palanga) 1 nakvynė šeimai (2+1) Galioja: iki 2020-12-23 - ILGAS GALIOJIMAS! DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį) Negalioja: birželio 1 - rugsėjo 15
  • 1 nakvynė šeimai (2+1) (iki 14 metų) šeimos kambaryje
  • pusryčiai

SVARBU
Vieta automobiliui stovėjimo aikštelėje nėra numatyta, ją galima įsigyti už papildomą 5.00 € mokestį. Nesant laisvų vietų viešbučio automobilių aikštelėje, automobilį taip pat galima parkuoti gatvėje (periodu gegužės 15 d. - rugsėjo 15 d. mokama).

Kaina 45 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 45 €
Panaudoti dovanų kuponą
panaudoti
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 460 51175. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais (pavedimu, grynaisiais terminale ir pan.), patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašykite el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašykite telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašykite pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami.
Iš viso mokėti: 45 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt