• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Molėtai Resort | poilsis 2 asmenims
Galioja: iki 2024-12-30
DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį)
Negalioja: birželio 1 - rugpjūčio 31, gruodžio 24-26
  • 1 nakvynė 2 asmenims privačiame „Miško SPA” namelyje
  • trijų patiekalų vakarienė su taure gėrimo
  • pasivažinėjimas dviračiais
  • lauko stalo teniso žaidimas
  • pasirinktas lauko žaidimas arba vandens pramoga
  • privatus paplūdimys su gultais

SVARBU
Restorano darbo laikas antradieniais–ketvirtadieniais bei sekmadieniais 11.00–20.00 val. Pirmadieniais restoranas nedirba. Atliekant rezervaciją atvykimui reikia pasirinkti vakarienės laiką.

Kaina 183 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 183 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 666 55111. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Iš viso mokėti: 183 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt