• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Harmony Park (Prienai) 1 nakvynė 2 asmenims
Galioja: iki 2025-02-24 - 9 MĖNESIUS NUO ĮSIGIJIMO!
DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį)
Negalioja: birželio 24, liepos 6, rugpjūčio 15, lapkričio 1-2, gruodžio 24 - sausio 5, gruodžio 24-26, sausio 1, vasario 16
  • 1 nakvynė 2 asmenims dviviečiame viešbučio kambaryje
  • pusryčiai
  • pasitikimo gėrimas
  • binauralinė garso terapija arba kūno masės analizė
  • neribotos trukmės apsilankymas vandens ir pirčių komplekse
  • biliardo žaidimas
  • pasirinkta aktyvi pramoga

SVARBU
Pirmadienį–ketvirtadienį vandens ir pirčių erdvė veikia 10.00–21.00 val., penktadienį 10.00–22.00 val., šeštadienį 8.00–22.00 val., sekmadienį 8.00–21.00 val. Su vaikais iki 14 metų vandens ir pirčių komplekse galima lankytis kasdien iki 19.00 val. Apsilankymo laiką reikia rezervuoti iš anksto.

Kaina 139 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 139 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 650 98012, +370 319 60321. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 139 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt