• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Gradiali Palanga sanatorija | poilsis 1 asmeniui
Galioja: iki 2023-12-21
VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS
Negalioja: spalio 29 - lapkričio 4
  • 5 nakvynės 1 asmeniui vienviečiame kambaryje
  • 5 pusryčiai (švediškas stalas)
  • 5 pietūs (švediškas stalas)
  • 5 vakarienės (švediškas stalas)
  • 10 procedūrų
  • neriboti apsilankymai vandens ir pirčių erdvėje
  • neriboti apsilankymai treniruoklių salėje
  • mineralinis vanduo biuvetėje
  • gydytojo konsultacija

SVARBU
Vandens ir pirčių erdvės (sauna su garais, sauna su druskų siena, turkiška pirtis, sūkurinė vonia, mineralinio vandens baseinas) darbo laikas pirmadieniais–penktadieniais: 15.00–22.00 val., šeštadieniais–sekmadieniais: 8.00–22.00 val. Su vaikais iki 16 metų vandens ir pirčių erdvėje galima lankytis kasdien iki 20.00 val.
Dėl numatytų procedūrų suteikimo laiko „Gradiali Palanga“ susisieks artėjant atvykimo datai. Pageidaujant rezervuoti patogų laiką iš anksto, reikia susisiekti su procedūrų registratūra telefonu +370 667 22802.

Kaina 574 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 574 €
Šiuo metu dar 1 žmogus svarsto galimybę užsisakyti šį pasiūlymą.
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 667 22801. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 574 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt