• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Fly With Me | skrydis Makaliaus karšto oro balionu | 2023-1 | ML
Galioja: iki 2025-04-24
  • skrydis 1 suaugusiajam ir 2 vaikams (iki 12 metų)
    Birštono mieste / rajone arba oro balionų parke
  • gėrimai ir užkandžiai
  • skrydžio instruktažas
  • draudimas kiekvienam skrendančiajam
  • pervežimas į starto vietą ir atgal
  • krikštynos pirmą kartą skridusiems
  • sertifikatas naujokams

SVARBU
Dėl skrydžių grafiko ir rezervacijos atlikimo reikia susisiekti telefonu +370 609 66111 (darbo dienomis 10.00–16.00 val.).
Priklausomai nuo oro sąlygų ir / arba kontroliuojamoje oro erdvėje „Oro navigacijos“ išduodamo leidimo kilti, suplanuotas skrydis numatomas mieste arba jo rajone. Ši informacija patvirtinama skrydžio dieną.

Kaina 360 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 360 €
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 609 66111 . Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Iš viso mokėti: 360 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt