• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Best Baltic Druskininkai Central | poilsis 2 asmenims
Galioja: iki 2025-06-15
DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį)
Negalioja: liepos 1 - rugpjūčio 24, gruodžio 20 - sausio 5
  • 2 nakvynės 2 asmenims dviviečiame kambaryje
  • pusryčiai
  • karštasis arba gaivusis gėrimas restorane
  • apsilankymas sūkurinės vonios ir pirčių erdvėje

SVARBU
Apsilankymas sūkurinės vonios ir pirčių erdvėje numatytas nuo 8.00 val. iki 11.00 val. arba nuo 18.00 val. iki 21.00 val. Būtina išankstinė rezervacija.

Kaina 120 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 120 €
Šiuo metu dar 1 žmogus svarsto galimybę užsisakyti šį pasiūlymą.
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 612 61763, +370 313 60533. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais, patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašyk el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašyk telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašyk pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 kalendorinių dienų nuo kelialapio įsigijimo dienos ir jei iki kelialapio galiojimo laiko pabaigos yra likę daugiau nei 14 kalendorinių dienų (turi galioti abi sąlygos), ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Atlikus rezervaciją / įsigijus kelialapį su rezervacija ir negalint atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai informuoti paslaugų teikėją prieš 72 val., nurodant kitą pasirinktą atvykimo datą. Nepranešus, kelialapis bus laikomas panaudotu. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami. Kelialapio galima atsisakyti tik tuomet, kai su juo nėra atlikta rezervacija atvykimui.
Šį pasiūlymą perki be rezervacijos. Jeigu pageidauji įsigyti su numatyta atvykimo data, sugrįžk atgal į pasirinkimo langą ir kalendoriuje ją pažymėk.
Iš viso mokėti: 120 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt