• 1. Kliento informacija
Jūsų užsakymas
Gabija (Palanga) 1 nakvynė 2 asmenims Galioja: iki 2020-05-21 DARBO DIENOMIS (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį) Negalioja: vasario 14-15, balandžio 10-12
  • 2 nakvynės 2 asmenims dviviečiame kambaryje
  • pusryčiai (švediškas stalas)
  • 1 trijų patiekalų vakarienė
  • pasirinktas nugaros masažas
  • neriboti apsilankymai vandens ir pirčių komplekse
  • neriboti apsilankymai treniruoklių salėje
Kaina 198 €
Kiekis - 1 +
Iš viso mokėti 198 €
Panaudoti dovanų kuponą
panaudoti
Pageidaujamą panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 699 95973. Nurodyk, dėl kurio Makaliaus Lietuva pasiūlymo kreipiesi.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.
Naudojantis kitais atsiskaitymo būdais (pavedimu, grynaisiais terminale ir pan.), patvirtinimą atsiųsime per mokėjimo pasirinkime nurodytą laiką.
Įrašykite el. pašto adresą, kuriuo išsiųsime nupirktą pasiūlymą
Įrašykite telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti
Įrašykite pirkėjo vardą ir pavardę
Pirkėjas, pažymėdamas varnelę „susipažinau ir sutinku su užsakomų paslaugų įsigijimo sąlygomis“ patvirtina, jog yra informuotas ir sutinka, kad įsigyjamas kelialapis neužtikrina, jog pirkėjas jį galės panaudoti bet kuriuo jo pageidaujamu laiku. Paslaugų teikėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl paslaugų teikėjas dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku. Pirkėjas gali atsisakyti įsigyto kelialapio per 14 dienų nuo jo įsigijimo dienos ir per šį terminą pareikalauti pinigų už įsigytą kelialapį grąžinimo, todėl vėlesnis kelialapio grąžinimas yra negalimas. Kelialapiai, kuriuose nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis (nurodyta konkreti atvykimo diena ir (ar) laikas), negali būti atšaukti ir už juos pinigai nėra grąžinami.
Iš viso mokėti: 198 €
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makaliauslietuva.lt